Sayfa

Kurumsal / Kurumsal yapımız kapsamındaki sayfalar.

Hakkımızda

Yayın Tarihi: 27-07-2020

1999 'dan beri sektördeyiz.

Müteahhit Bul Türkiye’nin ilk ve tek müteahhit bulma platformudur. Mal sahibinden emlakçıya, tedarikçiden taşerona kadar müteahhit arayışında olan herkesin ihtiyacına yönelik çözümler sunar. Müteahhit bul mal sahibi ile müteahhiti doğrudan buluşturan tek platformdur. Yapılan işten herkesin mutlu ayrılmasının şeffaflıktan geçtiği ilkesi üzerine kurulu olan sistemimiz her adımda gerekli bilgi aktarımını sağlamaktadır. Müteahhit bul mal sahiplerinin yanı sıra müteahhitlerin de tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunar. Yeni parsel araştırmasından tedarikçi sağlanmasına kadar inşaatın her aşamasını tek tıkla kontrol etme kolaylığını garanti ediyoruz. Mal sahipleri açısından bireysel çözümler sunan Müteahhit bul inşaat sektöründeki kurumsal firmalara ise güvenilir çalışma ortağı bulma noktasında ve ana gelir kaynağı olan yeni inşaat alanlarının bulunmasında başrolü üstlenmiştir.

Nasıl Başladık?

1999 yılında inşaat sektörüne Kiralık İskele tedarikçisi olarak giren firmamız, 2004 yılında müteahhitlik sektörüne geçerek çalışmalarına bu alanda devam etme kararı almıştır. 2004 yılından bu yana İstanbul ilinde 30 kadar müteahhit firma ile çalışma ortağı olarak vekaletlerini üstlenmiş, bu 30 firma adıma parsel bulma, mal sahipleriyle anlaşma sağlama ve mimari projelendirme hizmetlerini üstlenmiştir. Halen müteahhit vekaleti havuzunu genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon & Misyon

İnşaat sektörünü mümkün olan en yüksek oranda dijitalleştirmek ve kontrollü şekilde işlerin takibini ve gerçek/tüzel kişilerin ticaretlerini güvenli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Başlıca hedeflerimiz arasında Türkiye 'de müteahhitlik konusunda lokomotif firma olabilmek yer almaktadır.

Üyelikler

2 tip

4 Üyelik
Hesaplar

Sektörel

4 Hesap
Makaleler

Yazılı makale

30 Yazı